Prodejna drahých kamenů

Vyberte si z více než 250 druhů drahých kamenů a minerálů

Naši prodejnu s názvem Drahé kameny Jantar najdete na jihu Moravy v Břeclavi. Prodejna vznikla na jaře roku 2000 a od té doby, již více než 20 let, jsme zde s vámi. Za celou tu dobu nás magická síla a krása drahých kamenů nepřestala fascinovat.

Máme pro vás připraveny šperky od jednoduchých přívěsků, až po sofistikovaná a propracovaná umělecká díla. V naší nabídce najdete nejen malé kamínky do dlaně, ale i velké solitéry o váze až 25 kg. Celkem můžete vybírat z více než 250 druhů drahých kamenů.

  • Náušnice, prsteny a náhrdelníky z ryzího stříbra, které jsou osázeny drahými kameny
  • Unikátní dárkové sety pro náročné
  • Desítky druhů náramků z drahých kamenů pro ženy, muže i děti.
  • Víc než 250 druhů drahých kamenů od malých kamínků po obrovské solitéry
  • Misky, lampy, sošky a další předměty vyrobené z drahých kamenů nejvyšší kvality

Krása drahých kamenů, špičková šperkařská kvalita a unikátní šperky, které nikde jinde nenajdete. Tyto hodnoty jsou lákadlem pro mnohé ženy i muže.

Důležité vlastnosti kamenů, jak již to bývá, jsou očím skryty. Více o pravé podstatě drahých kamenů se dozvíte zde.

Kontaktní údaje

Kamenná prodejna
Libušina 4, Břeclav

E-mail
info@amberland.cz

Odpovědný vedoucí
ing. Jana Šuláková
+420 605 516 924

Otevírací doba
PO – PÁ: 9- 17 hod
SO: 9 – 12 hod
NE: zavřeno

Ruční práce a kvalitní materiály

Ryzí stříbro a drahé kameny ze všech koutů světa

Drahé kameny pochází z žhnoucích Egyptských pouští, putují k nám z hlubokých pralesů a džunglí Srí Lanky a také přichází z ledově klidných hor Kanady. Ty nejkrásnější místa na světě jsou také nalezišti drahých kamenů a minerálů. Naštěstí nemusíte na cestu kolem světa, aby jste se s nimi mohli setkat. Stačí přijet do prodejny v Břeclavi a nebo si vybrat na našem e-shopu.

Najdete u nás šperky nejrůznějších velikostí a tvarů a všechny spojuje precizní rukodělná práce. Stříbrné šperky jsou vyrobeny z ryzího – sterlingového – stříbra mezinárodní kvality 925.

jana-big

Ing. Jana Šuláková

Slovo majitelky

Energetické medicíně a drahým kamenům se věnuji přes 25 let.

Prošla jsem různými vzdělávacími kurzy, které se věnovaly práci s energií. Úspěšně jsem absolvovala školu psychosomatiky, z psychologie pak certifikovaný kurz NLP (neurolingvistické programování), kde se pracuje s psychickými obsahy v našem vědomí a nevědomí, a dále kurzy EFT (emotional freedom techniques – terapie myšlenkového pole). Protože jsem však  dokončila klasické technické vysokoškolské vzdělání, hledala jsem mnohdy i odpovědi, které by uspokojily moji potřebu věci logicky chápat.

Všechny znalosti a zkušenosti mě přivedly právě k drahým kamenům jako k dokonalému pomocníkovi v oblastech, které my lidé řešíme nejčastěji. Těmito problémy jako je zdraví, kvalitní vztahy, úspěšná pracovní kariéra, zdravý a harmonický prostor, ve kterém žijeme a pracujeme, minerály skvěle fungují nejenom mně, ale také našim zákazníkům, kteří nám rádi poskytují skvělou zpětnou vazbu – někdy jejich příběhy zní jako zázraky.